‘Ekonomiye odaklanmalıyız’

2 Nisan 2024 Salı 14:40

Meclis Başkanı Murat Kaya, Türkiye’nin bir yerel seçimi daha demokratik bir olgunlukla geride bıraktığını belirtti. Başkan Kaya, iş dünyası olarak Türkiye’nin bu seçimden sonra uygulanmakta olan ekonomik programa odaklanması gerektiğine inandıklarını söyledi.

Haber Merkezi

 

Tarsus Ticaret Borsası Meclis Başkanı Murat Kaya, Türkiye’nin bir yerel seçimi daha demokratik bir olgunlukla geride bıraktığını belirterek, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçim sonuçlarının başta bölgemiz olmak üzere ülkemiz ve milletimize hayırlı olması dileğinde bulundu.

31 Mart yerel seçim sonuçlarını değerlendiren Meclis Başkanı Kaya, iş dünyası olarak Türkiye’nin bu seçimden sonra uygulanmakta olan ekonomik programa odaklanması gerektiğine inandıklarının altını çizerek “İş dünyası olarak bundan sonraki süreçte üzerimize düşen sorumluluğun bilinciyle, tüm gücümüzle yatırıma, üretime ve ihracata devam edeceğiz. Ekonomide atılacak önemli adımların yanı sıra yapılacak çok işin de var olduğunu biliyoruz. Tarsus Ticaret Borsası Meclisi olarak her zaman olduğu gibi bu süreçte de elimizi taşın altına koymaya kamu, yerel yönetimler, özel sektör ve sivil toplum kuruluşları arasında bir köprü vazifesi görmeye hazırız” ifadesini kullandı.